kroptki
Cofnij

Asystent/ka ds. Księgowości

Chorzów
Obowiązki:
  • Wsparcie działu Administracyjnego w procesie obiegu dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wsparcie działu Księgowego w bieżącej pracy, w tym w uzgadnianiu rozrachunków i sald, rozliczaniu delegacji
  • Wsparcie Recepcji w bieżącej pracy
Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie ekonomiczne lub w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Dobra znajomość MS Office
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziana
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i sumienność
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Możliwość pracy w wymiarze niepełnego etatu np. ½ etatu lub ¾ etatu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania. Jednocześnie prosimy o dodanie do aplikacji wybranej lub wszystkich poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki z Grupy IZOBLOK, w tym na ich udostępnianie tym spółkom. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aktualne procesy rekrutacyjne sprawdzisz w zakładce “Kariera”