kroptki
Cofnij

Junior Project Manager

Chorzów
Obowiązki:
  • Zarządzanie procesem wdrożenia nowych wyrobów do produkcji
  • Zarządzanie zmianami inżynieryjnymi w produkcji seryjnej
  • Zarządzanie pracami zespołu projektowego
  • Prowadzenie wewnętrznych spotkań projektowych
  • Opracowywanie harmonogramów i planów projektu
  • Monitorowanie i raportowanie postępów we wdrożeniach
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej na potrzeby wew. oraz Klienta
  • Identyfikowanie i kaskadowanie wymagań Klientów
  • Ścisła współpraca z działem produkcji, jakości, zakupów oraz logistyki
  • Ścisła współpraca z dostawcami form
  • Reprezentowanie firmy przed Klientem
  • Kontrola i efektywne wykorzystanie budżetu projektowego
  • Udział w audytach
  • Przygotowywanie ofert dla zmian inżynieryjnych
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie dobrym
  • Min. roczne doświadczenie w obszarze zarządzania projektem (najlepiej w branży motoryzacyjnej)
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami
  • Znajomość systemu IATF 16949
  • Mile widziana znajomość standardów obowiązujących w branży motoryzacyjnej (VW, Stellantis, BMW, Hyundai/KIA, JLR)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania. Jednocześnie prosimy o dodanie do aplikacji wybranej lub wszystkich poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki z Grupy IZOBLOK, w tym na ich udostępnianie tym spółkom. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aktualne procesy rekrutacyjne sprawdzisz w zakładce “Kariera”