kroptki
Cofnij

Księgowy/ Księgowa

Chorzów
Obowiązki
  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym, m.in. dokumentów sprzedaży wewnątrzwspólnotowej oraz exportowej, wyciągów bankowych, dokumentów magazynowych
  • Przygotowywanie w systemach bankowych przelewów w walucie krajowej (split payment) oraz zagranicznej
  • Monitorowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych, przygotowywanie wezwań do zapłaty i potwierdzeń sald
  • Przygotowywanie oraz księgowanie dokumentów rozliczających magazyny produkcyjne
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS
  • Kontrolowanie transakcji finansowych, dokumentacji księgowej i uzgadnianie kont
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Współpraca z Głównym Księgowym i Dyrektorem Finansowym
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/rachunkowości.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości (mile widziane w firmie produkcyjnej).
  • Dobra znajomość programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość oraz MS Excel.
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych PDOP oraz VAT, znajomość MSSF będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową, środkami trwałymi oraz rozliczeń transakcji walutowych.
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Systematyczność, terminowość, umiejętność współpracy.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania. Jednocześnie prosimy o dodanie do aplikacji wybranej lub wszystkich poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki z Grupy IZOBLOK, w tym na ich udostępnianie tym spółkom. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aktualne procesy rekrutacyjne sprawdzisz w zakładce “Kariera”