bewi logo

Kariera w IZOBLOK by BEWI

Budujemy wartościowe relacje bazując na wzajemnym zrozumieniu i efektywnej komunikacji.

kroptki

IZOBLOK jest europejskim liderem produkcji elementów z EPP dla branży motoryzacyjnej i logistycznej. Nasz sukces nie byłby jednak możliwy bez wiedzy i zaangażowania naszych pracowników, dzięki którym wszystko staje się możliwe. Tworzymy ponad 500 osobowy zespół profesjonalistów, którzy realizują wyzwania zawodowe na poziomie specjalistycznym, eksperckim i menedżerskim w takich obszarach jak produkcja, logistyka, HR, finanse, B+R, BHP, IT i wielu innych. Będąc częścią Grupy BEWI od 2021 roku, mamy możliwość rozwijania swoich kompetencji również bazując na współpracy z naszymi kolegami i koleżankami ze wszystkich zakładów BEWI, które zlokalizowane są w większości państw europejskich.
Poznaj niektórych z nich ... zobacz jak wygląda życie w BEWI.

Jak rekrutujemy?

Partnersko

mamy przecież zbieżne cele – Ty chcesz znaleźć pracę, my chcemy znaleźć Pracownika, który zajmie wskazane stanowisko pracy, wykaże się swoimi kompetencjami i wspólnie osiągniemy postawione cele

Kompetentnie

posiadamy wysoki poziom wiedzy i umiejętności niezbędnych do przeprowadzenia skutecznej rekrutacji

Celowo

spotykamy się z kandydatami wtedy, kiedy zaistnieje realna potrzeba

Z uśmiechem na twarzy

rozmowa kwalifikacyjna to nie pole bitwy

Co oferujemy?

 • Doświadczenie w branży automotive
 • Doświadczenie w pracy nad wyrobami EPP
 • Ciągłą naukę od osób dla których EPP nie ma tajemnic
 • Uczestniczenie w projektach innowacyjnych i rozwojowych
 • Możliwość zdobywania doświadczenia poza Polską, zarówno w Grupie IZOBLOK jak i w Grupie BEWI
 • Pakiet szkoleń
 • Możliwość pracy na rzecz prestiżowych producentów z branży
 • Międzynarodowe środowisko pracy
 • Uśmiech, pasję, zaangażowanie w to co robimy
 • Otwartość i wysoki poziom motywacji do działania
 • Benefity pozapłacowe

Przebieg procesu rekrutacyjnego

Jeśli jesteś zainteresowany/ -na dołączeniem do naszego Zespołu, zapraszamy do przesłania CV (wraz z klauzulami RODO) na adres rekrutacja@izoblok.pl lub poprzez odpowiedź na interesującą Cię ofertę pracy.

Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Po analizie dokumentu, jeśli Twoje kompetencje odpowiadają naszym wymaganiom i aktualnym rekrutacjom – przeprowadzimy wywiad telefoniczny i umówimy się na spotkanie.

Przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną.

Rozmowa odbywa się w naszej siedzibie, jest to najlepszy moment na to, aby zapoznać Cię z firmą i stanowiskiem pracy, z naszymi oczekiwaniami, jak również, aby ocenić Twoje kompetencje. Rozmowa odbywa się zawsze w obecności przedstawiciela działu HR i Twojego potencjalnego przełożonego. Jeśli dane stanowisko pracy wymaga szczególnych kompetencji, przeprowadzimy stosowne testy.

Oprowadzamy Cię po zakładzie.

Wiemy jak ważne jest środowisko pracy dlatego chętnie pokażemy Ci nasz zakład, abyś lepiej nas poznał i mógł podjąć decyzję o współpracy z nami.

Przekazujemy informację zwrotną.

Niezależnie od tego jaka ona będzie, na pewno Ci ją przekażemy. Zakładając, że podtrzymamy nasze wspólne zainteresowanie współpracą, spotkamy się raz jeszcze, aby pogłębić niektóre obszary rozmowy i doprecyzować warunki zatrudnienia.
Na tym nie koniec. Zależy nam, aby każdy nowy Pracownik jak najszybciej poczuł się członkiem naszego Zespołu, dlatego po przyjęciu do pracy otrzymasz od nas na początku wsparcie, aby łatwiej było Ci poruszać się po firmie, poznać współpracowników, procesy i procedury. Kolejny krok to obserwacja i wspieranie Cię w rozwoju ponieważ głęboko wierzymy, że możemy się rozwijać jako firma tylko wtedy jeśli rozwijają się nasi Pracownicy.

Aktualne oferty pracyZapraszamy również do przesłania CV na adres rekrutacja@izoblok.pl.

Prosimy o dołączenie klauzul, które są do pobrania tutaj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki z Grupy IZOBLOK, w tym na ich udostępnianie tym spółkom. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony kariery Grupy BEWI, gdzie publikowane są oferty pracy z pozostałych zakładów i lokalizacji Grupy.

Skip to content